wtorek, 28 stycznia 2014

Czas na miłość (2013)

filmweb.pl
Wybrałam i oglądałam ten film ze względu na jedną z moich ulubionych aktorek - Rachel McAdams. Przed obejrzeniem nie wiedziałam nic więcej na co wskazywałby tytuł. Troszeczkę się zawiodłam, ale zacznijmy od początku.

Tim Lake kończąc 21 lat dowiaduje się, że jego rodzina, a dokładniej męscy potomkowie, mogą cofać się w czasie, jednak nie dalej niż ich narodziny. Chłopak pragnie to wykorzystać do jednego jedynego celu - znaleźć idealną dziewczynę, a z czasem - mieć wspaniałe życie.

google.pl
Jak wspomniałam, film częściowo mnie rozczarował. Bezbarwni, niczym nie wyróżniający się aktorzy. Cała fabuła filmy niby o czymś a tak naprawdę o niczym. Dodatkowo  rodzina Tima mnie irytowała i drażniła. Zaczynając od samego Tima, przechodząc przez jego ojca, a kończąc na jego siostrze - Kit Kat. Mając 20 lat zachowywała się na najwyżej 10, a motyw z cofaniem się do wydarzeń z przeszłości ani nie jest oryginalny, ani zbytnio wciągający. Powstało już takich filmów co najmniej kilka i uważam, że ten jest zbędny. Ciekawym momentem było to kiedy przenosząc się w czasie za daleko jego płeć dziecka zostało zmienione, ale żeby wszystko dobrze się skończyło, po chwili było już bez większych problemów. A miało być tak pięknie...

3 komentarze:

 1. Nie oglądałam i chyba nie zamierzam... :) Wolę troszkę lepsze filmy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja znajoma oglądała ten film i była nim zachwycona. Mimo to, nie planuję go obejrzeć, zaufam Twojej opinii:)

  OdpowiedzUsuń
 3. To już mam plany na piątkowy wieczór : ) Z pewnością obejrzę ten film :D
  Pozdrawiam :>

  OdpowiedzUsuń